26 czerwca 2022

XIII Niedziela zwykła – 26 czerwca 2021 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Rozpoczęły się wakacje; czas urlopów i wypoczynku. Pamiętajmy, że nasze serce wypoczywa, kiedy jest zjednoczone z Bogiem poprzez modlitwę i Mszę św.
2. Dziś nabożeństwo czerwcowe o 16.00.
3. W środę Uroczystość ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze w naszym kościele o 6.30, 9.00 i 18.00. Składka na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Po wieczornej Mszy św. nowenna do Matki Bożej i adoracja do 20.00.
4. W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
5. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed wieczorną mszą świętą i w piątek  od 17.00. Z racji I piątku odwiedzi chorych ks. Proboszcz i ks. Paweł.
6. W I sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu  Sercu  N.M.P. O godz. 18.00 Msza św. i procesja różańcowa. Zachęcamy do licznego udziału.
7. W przyszłą niedzielę o 15.45 wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i zmiana tajemnic.
8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: - Marek Węglarz z Rudy Łańcuckiej i Patrycja Migas z Bud Łańcuckich – zap. II; - Marcin Jamrogowicz s. Wiesława z Frysztaka i Aneta Jandzińska c. Zbigniewa z Rudy Ł. – zap. I; - Łukasz Łach s. Leszka z Nowej Sarzyny i Katarzyna Łyko c. Józefa z Łętowni – zap. I.
9. Apelujemy o czytanie prasy katolickiej.
10. W tym tygodniu zmarli: Krystyna Ryczkowska, Monika Brzyska i Kazimierz Wojtas. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
11. Słowo Życia: Ku wolności wyswobodził nas Chrystus. Trwajmy w niej. Nie traktujcie wolności jako zachęty do hołdowania ciału. Przeciwnie, miłością ożywieni służcie sobie wzajemnie.