03 lipca 2022

XIV Niedziela zwykła – 3 lipca 2021 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Na terenie naszej parafii, młodzież przeżywa swe wakacyjne oazowe rekolekcje. Cieszymy się z ich obecności i gratulujemy mądrości, że czas wakacji wykorzystują na pogłębienie swej miłości do Chrystusa.
2. We wtorek z leżajskiej Fary wyrusza grupa Marii w ramach Pieszej Pielgrzymki Archidiecezji Przemyskiej do Częstochowy. Zachęcamy do słuchania relacji z trasy Pieszej Pielgrzymki w Radiu Fara i do udziału w sztafecie różańcowej. 
3. Dziś o 15.45 wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i zmiana tajemnic.
4. Zachęcamy do udziału we Mszach świętych w dni powszednie, bo czas wakacji daje nam więcej możliwości.
5. W środę po wieczornej Mszy św. nowenna do Matki Bożej i adoracja Najśw. Sakramentu do 20.00.
6. W piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona Archidiecezji.
7. W najbliższą niedzielę taca będzie przeznaczona na cele parafialne. Planujemy wyczyszczenie wykładzin na ławkach w naszym kościele.
8. Najnowszy numer Niedzieli podpowiada jak i gdzie duchowo wypoczywać. Natomiast Gość niedzielny pisze o trudnościach w wierze i co robić, kiedy się pojawiają. Zapraszamy do lektury.
9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: - Marcin Jamrogowicz s. Wiesława z Frysztaka i Aneta Jandzińska c. Zbigniewa z Rudy Ł. – zap. II; - Łukasz Łach s. Leszka z Nowej Sarzyny i Katarzyna Łyko c. Józefa z Łętowni – zap. II.
10. W tym tygodniu w naszej parafii zmarli: Krzysztof Zebzda i  Tadeusz Wojtanowski. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.
11. Słowo Życia: Nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z krzyża Pana naszego, Jezusa Chrystusa.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.