6 sierpnia 2022

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 sierpień 2022 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś o 16.00 – modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic.
2. W środę po Mszy wieczornej, wystawienie Najśw. Sakramentu, nowenna do Matki Bożej i adoracja do godz. 20.00.
3. Zbliża się uroczystość Wniebowzięcia NMP  i Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Leżajsku. Szczegóły znajdziemy na stronie internetowej parafii i afiszach. Zachęcamy do licznego udziału, aby wyprosić łaskę pokoju dla Ojczyzny, świata a szczególnie dla Ukrainy. Prosimy w wpisywanie się na listę uczestników w zakrystii, aby można było ubezpieczyć grupę.
4. W najbliższą niedzielę taca będzie przeznaczona na cele parafialne. Wspólnie z miastem chcemy wyremontować krzyż i odnowić jego otoczenie na osiedlu przy skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Konopnickiej. Ofiary będą przeznaczone na ten cel.
5. Zapraszamy do czytania tygodników katolickich Niedzieli i Gościa.
6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: - Dawid Zygmunt, ur. w Rzeszowie, zamieszkały w Nowej Sarzynie z Marleną Barbarą Kuszaj ur. w Łańcucie, zamieszkałą w Rakszawie – zapowiedź II.
7. W tym tygodniu zmarła: Józefa Krzemińska. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.
8. Słowo Życia: Gdzie jest skarb wasz, tam będzie i serce wasze.