9 czerwca 2024

DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 czerwiec 2024 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.      Dziś o 16.00 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W miesiącu czerwcu po każdej Mszy Św. wieczornej modlimy się słowami litanii do Najświętszego Serca Jezusowego.
2.    W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej i adorację do 20.00.
3.    Również w środę, rozmowa indywidualna z kandydatami do bierzmowania z klas VII.  Na godz. 16.00 – zapraszamy młodzież ze Szkoły Podstawowej z Rudy Łańcuckiej, a o 17.00 z Nowej Sarzyny.
4.   W najbliższy piątek 14 czerwca do godz. 11.00 na parkingu przy kościele można składać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
5.     W tym tygodniu patronować nam będą: we wtorek św. Barnaba apostoł, w środę męczennicy II wojny światowej, w czwartek św. Antoni z Padwy, w piątek bł. Michał Kozal bp.
6.    Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Wiara jest drogą, która ma swoje zakręty. Gdy zostaje wystawiona na próbę, tak naprawdę następuje sprawdzian jej jakości – czytamy w Niedzieli. Wiary nie należy się wstydzić pisze na łamach Gościa George Weigel biograf św. Jana Pawła II. Warto sięgnąć po wakacyjny przewodnik historyczny wydawany przez redakcję Gościa, który przybliża postać św. Piotra apostoła.
7.     Do Sakramentu małżeństwa przygotowują się: - Szabat Dawid s. Andrzeja i Macioch Maja c. Pawła zamieszkali w Nowej Sarzynie zap. 1; - Paweł Stachula (kawaler) i Julia Jakubowska (panna) zamieszkali w Nowej Sarzynie – zap. 1
8.    W ostatnim tygodniu zmarła: Maria Chlastawa. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie …
9.    Słowo Życia: Kto pełni wolę Bożą, ten jest dla Jezusa bratem, siostrą i matką.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.