1. Dziękujemy Matce Bożej Królowej Polski za opiekę nad nami. Zawierzamy Jej Kościół, ukochaną Ojczyznę, Parafię, ks. dra Pawła odpustowego kaznodzieję i wszystkich gości.
2. Dziś o 16.00 nabożeństwo majowe, a o 18.00 koncert muzyki organowej ku czci Królowej Polski w wykonaniu Marka i Agnieszki Stefańskich.
3. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.30 a w przyszłą niedzielę o 15.45, nabożeństwo majowe, różaniec i zmiana tajemnic. W najbliższy wtorek o 19.00 – nabożeństwo majowe także przy krzyżu obok szkoły w Rudzie Łańcuckiej.
4. Jutro wspomnienie św. Floriana patrona strażaków, o 18.00 Msza św. w ich intencji i udziałem.
5. W środę święto św. Apostołów Filipa i Jakuba. Po Mszy wieczornej, adoracja Najśw. Sakramentu do 20.00.
6. W piątek uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika, patrona Polski.
7. W przyszłą niedzielę o 11.00 I Komunia św. dzieci klas III. W sobotę o 15.30 nabożeństwo pokutne przygotowujące dzieci do spowiedzi i od 16.00 spowiedź dzieci a potem ich rodzin.
8. Apelujemy o czytelnictwo prasy katolickiej Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Dziś możemy sięgnąć także do Dobrych nowin.
9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: - Igor Samołyk (kawaler) zamieszkały w Rzeszowie i Andżelika Anna Błajda (panna) zamieszkała w Rudzie Łańcuckiej – zapowiedź II; - Łukasz Kiełbowicz (kawaler) zamieszkały w Nowej Sarzynie i Magdalena Sokal (panna) zamieszkała w Krzeszowie – zapowiedź I; - Tomasz Niemczyk (kawaler) zamieszkały w Giedlarowej i Sylwia Węglarz (panna) zamieszkała w Rudzie Łańcuckiej – zapowiedź I.
10. W tym tygodniu zmarł Henryk Lechowicz. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie …
11. Słowo Życia: Za św. Janem Pawłem módlmy się: „Cały jestem Twój Maryjo i wszystko, co moje, Twoim jest. Odnajduję Cię we wszelkim moim dobru. Daj mi Twe serce, o Maryjo”. – „Totus Tuus”.