7 maja 2023

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7 maj 2023 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.      Dziś o 15.45 różaniec i zmiana tajemnic, oraz nabożeństwo majowe.
2.    Zachęcamy codziennie o 18.30 do uczestnictwa w nabożeństwach majowych; także dzieci i młodzież, a szczególnie kandydatów do bierzmowania. W tym tygodniu we wtorek o 19.00 nabożeństwo majowe także przy krzyżu obok szkoły w Rudzie Łańcuckiej.
3.    Jutro uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika, patrona Polski.
4.    W środę po Mszy wieczornej, nabożeństwo majowe, nowenna do Matki Bożej i adoracja Najśw. Sakramentu do 20.00
5.     Za tydzień na Mszy św. o 11.00 – I Komunia św. dzieci klas III. W sobotę o 16.00 nabożeństwo pokutne przygotowujące dzieci do spowiedzi i od 16.30 spowiedź dzieci i ich rodzin.
6.    W przyszłą niedzielę taca na cele parafialne.
7.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Co Bóg chce nam powiedzieć przez objawienia maryjne, oraz jak wychowywać dzieci w relacji do Pana Boga – przeczytamy w ostatnim numerze Niedzieli. Natomiast w Gościu Niedzielnym można znaleźć odpowiedź na pytanie, czy da się zorganizować Pierwszą Komunię tak, aby komercyjna otoczka nie zasłoniła jej istoty: spotkania z żywym Bogiem.
8.    Słowo Życia: Jezus Chrystus jest prawdą o życiu i drogą prowadzącą do jego pełni.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.