5 lutego 2023

PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 LUTY 2023 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1.      Dzisiaj wspominamy św. Agatę. Na każdej mszy św. poświęcenie wody i chleba ku czci św. Agaty.
2.     Dziś o 16.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i zmiana tajemnic.
3.     Jutro kończymy wizytę duszpasterską. Od 18.00 odwiedzimy parafian zamieszkałych przy ul. 1 Maja blok nr 11 - trzy pozostałe klatki.
4.    We wtorek (7 lutego) zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VI na Mszę św. o 17.00 i spotkanie formacyjne. Obecność obowiązkowa.
5.     W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej i adorację w ciszy Najśw. Sakramentu do 19.00. Informujemy, że w środy msza wieczorna będzie odprawiana w intencji próśb i podziękowań zanoszonych za wstawiennictwem Matki Bożej podczas nowenny. Intencje i ofiary składamy w zakrystii.  
6.    W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek św. Paweł Miki i Towarzysze – męczennicy japońscy; w piątek św. Scholastyka, a w sobotę NMP z Lourdes.
7.     W sobotę Światowy Dzień Chorego – zachęcamy do modlitwy w intencji chorych i okazywania im chrześcijańskiej miłości. Dzień Chorego w naszej parafii będzie podczas rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczniemy w środę popielcowa 22 lutego.
8.    W przyszłą niedzielę na Mszy o 16.30 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dzieci komunijnych (dzieci przynoszą świece).
9.    Dziękujemy za prace przy demontażu dekoracji świątecznych i wykonanie prac porządkowych w świątyni.
10.   Dziękujemy także wszystkim, którzy wpłacają na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby wszyscy parafianie czuli się odpowiedzialni za świątynie.
11.  Zapraszamy do lektury czasopism katolickich; tygodników Niedziela i Gość niedzielny.
12.  Słowo Życia: Jezus Chrystus jest światłością świata, kto idzie za Nim, będzie miał światło życia (J 8,12).

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.