12 lutego 2023

SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 LUTY 2023 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.      Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy Bogu za Waszą wiarę, życzliwość i ofiarność. Bóg zapłać.   
2.     We wtorek święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy, módlmy się za ich wstawiennictwem, aby mieszkańcy starego kontynentu odkryli na nowo piękno chrześcijańskiej wiary i budowali swą przyszłość na Chrystusie. O godz. 17.00 zbiórka lektorów i ministrantów.
3.     W środę po wieczornej Mszy św. nowenna do Matki Bożej i adoracja Najśw. Sakramentu do 19.00.
4.    Również w środę o 17.00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.
5.     W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej a w piątek Apostolatu Biblijnego na plebani.
6.    W piątek o 17.00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII oraz w przyszłą niedzielę na Mszy o 11.00.
7.     Informujemy, że w Środę Popielcową 22 lutego rozpoczniemy parafialne rekolekcje. Program rekolekcji jest zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii.
8.    Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mariola Maślanka z Rudy Łańcuckiej i Łukasz Chowaniec z Leżajska – zapowiedź I.
9.    W ostatnich dniach odeszli do wieczności; Grzegorz Dulęba, Stefania Stępień, Anna Gierucka i Weronika Dechnik. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci.
10.   Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela, pisze o znaczeniu cierpienia w naszym życiu, oraz o tym, że choroba może stać się czymś nieludzkim, jeśli jest przeżywana w opuszczeniu. Z dzisiejszego numeru Gościa Niedzielnego można dowiedzieć się m. in., dlaczego sanktuarium w Lourdes stało się miejscem szczególnym dla chorych, oraz jak rozmawiać z dziećmi, które nie chcą chodzić do kościoła.
11.  Słowo Życia: Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąc, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują (1Kor 2,9).

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.