19 maja 2024

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 19 maj 2024 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1.   Dziś o 16.00 nabożeństwo majowe.
2.   Jutro obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 9.00 i 18.00.
3. We wtorek o godz. 19.00 nabożeństwo majowe przy ołtarzu koło zakładów Chemicznych.
4.   Zbiórka dla ministrantów i lektorów w wtorek o godz. 18.00.
5.   W środę nowenna do Matki Bożej i adoracja Najśw. Sakramentu do 20.00.
6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa.
7.   W piątek wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych.
8. W sobotę o 10.00 – spotkanie organizacyjne uczniów klas IV przed rocznicą I Komunii  św.
9. W przyszłą niedzielę, Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres Komunii św. wielkanocnej.  
10.  W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza Dziękczynna za sakrament bierzmowania –  intencja od młodzieży i ich rodziców
11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; tygodników Niedziela i Gość niedzielny. Ponadto ukazał się bardzo ciekawy numer Gościa Extra poświęcony świętym matkom.
12.Do Sakramentu małżeństwa przygotowują się: - Rafał Kula s. Bronisława i Agnieszki zamieszkały w Nowej Sarzynie i Monika Majewska c. Jana i Anny zamieszkała w Lukowej – zap. I; - Sławomir Adamski s. Wiesława i Alicji zamieszkały w Rudzie Ł. i Karolina Krzemień c. Rajmunda i Danuty zamieszkała w Rudzie Ł – zapowiedź I.
13. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: Czesława Pisarczyk i Anna Ziobro. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …
14. Słowo Życia: Przyjdź, Duchu Święty, napełnij serca swoich wiernych i zapal w nich ogień swojej miłości.  

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.