21 czerwca 2024

XII Niedziela zwykła – 23 czerwca 2024 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.     Dzisiaj przypada Dzień Ojca. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych Ojcach. Żyjącym niech Bóg błogosławi a zmarłych niech przyjmie do chwały zbawionych. Dziś o 16.00 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.
2.     Jutro przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Msze święte w naszym kościele odprawimy o godz.: 6.30 i 18.00.
3.     W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4.     W sobotę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień imienin naszego księdza wikariusza. Msze święte będziemy sprawowali o godz. 6.30 i 18.00. Pamiętajmy w naszych modlitwach o papieżu Franciszku. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.
5.     Rozpoczęliśmy wakacje. Przypominamy, że wybierając się do kościoła należy zwrócić swoją uwagę na strój, który powinien być godny tego miejsca. Należy pamiętać o tym, że świątynia nie jest miejscem rekreacji, lecz kultu. Nasz strój w kościele świadczy o nas jako chrześcijanach. Pamiętaj! Ubierz się stosowanie. Wyłącz komórkę. Przedstaw Bogu swoje prośby. Przeżyj w skupieniu Mszę Świętą.
6.     Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
       – Paweł Stachula, zamieszkały w Rudzie Łańcuckiej i Julia Jakubowska, zamieszkała w Nowej Sarzynie – zapowiedź I;
    – Adrian Szot, zamieszkały w Kopkach i Natalia Sajbura, zamieszkała Nowej Sarzynie – zapowiedź I.
7.     W ostatnim tygodniu zmarła Joanna Sieniawska. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.
8.      Słowo Życia z Listu św. Pawła: Jeżeli więc ktoś pozostaje w Chrystusie, jest nowym stworzeniem. To, co dawne, minęło, a oto wszystko stało się nowe.  

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.