7 października 2023

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 październik 2023 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1.      Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym- Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30 w niedziele o 15.45.   Osoby, które nie mogą przybyć do świątyni, zachęcamy do odmawiania różańca w domu.
2.    W środę nowenna do Matki Bożej podczas nabożeństwa różańcowego. Po mszy wstawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do 19.00.
3.    W sobotę, 14 października, będziemy obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. W czasie nabożeństwa różańcowego będziemy modlić się za wszystkich nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz pracowników oświaty, aby w ten sposób wyrazić im naszą wdzięczność za trud ich pracy i wysiłek włożony w wychowanie młodego pokolenia.
4.    W niedzielę, 15 października będziemy obchodzili 23 Dzień Papieski pod hasłem „Cywilizacja życia”. Modlitwą i ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga w edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.
5.     Najnowszy numer Niedzieli próbuje odpowiedzieć na pytanie: Jak odsiać kłamstwa wyborcze od prawdy? Czym katolik powinien się kierować przy wyborze swoich kandydatów. Ponadto Niedziela zebrała najlepsze recepty na udane małżeństwo.
6.    W tym tygodniu zmarli: Antoni Lubomir i Piotr Ochyra. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
7.     Słowo Życia: O nic się już nie martwcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawcie Bogu w modlitwie różańcowej (por Flp 4,6).  

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.