04 listopada 2023

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 listopad 2023 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1.      Rozpoczęliśmy przygotowanie do nawiedzenia naszej parafii przez obraz Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcamy do licznego udziału, a także do spowiedzi te osoby, które w ostatnich  dniach nie korzystały z sakramentu pojednania, aby jak najlepiej przygotować się od strony duchowej do tego ważnego wydarzenia wiary.
2.    Każda rodzina, która przyjmuje Pana Jezusa w obrazie Najświętszego Serca, niech wystawi w oknie podświetlony obraz. Prosimy także o wywieszenie flag.
3.    Program rekolekcji i przebieg nawiedzenia jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii.
4.    Dziś o 15.45 różaniec za zmarłych z wypominek i zmiana tajemnic..
5.     W sobotę Narodowe Święto Niepodległości, dzień szczególnej modlitwy za Ojczyznę i poległych w walce o jej wolność. Program uroczystości: godz. 09.00 – koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu naszego chóru Ave Maria godz.10.00 – Msza Święta w intencji Ojczyzny godz. 11.30 – Złożenie wieńców pod Pomnikiem Walk o Niepodległość na Placu 11 listopada. 
6.    Ochotnicza Straż Pożarna w Rudzie Łańcuckiej, bardzo serdecznie zaprasza mieszkańców na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i wojskowych „Dla Niepodległej” w sobotę 11 listopada o 15.00 w Domu Strażaka w Rudzie.
7.     W przyszłą niedzielę o 16.30 Msza św. dla dzieci komunijnych i ich rodziców.
8.    Czytajmy prasę katolicką! Tygodnik Niedziela pisze o wpływie wiary na walkę z chorobą. Wyjaśnia, czym jest wieczność i kto będzie żył na wieki, oraz przybliża postać Wandy Półtawskiej. Jak się włączyć w czyjeś umieranie odpowiada Gość niedzielny.  
9.    Słowo Życia: Miłość jest nie kochana (św. Franciszek).

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.