9 września 2023

Zaproszenie na XIV Regionalny Kongres Misyjny

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Regionalnym Kongresie Misyjnym, który odbędzie się  w dniach od 15 do  17 września 2023 r. na terenie parafii Leżajsk Fara oraz Grodzisko Dolne i Chałupki Dębniańskie.

Przeżywamy obecnie rok liturgiczny pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.  Troszcząc się o nasze życie duchowe zapraszamy do uczestnictwa w tym  wydarzeniu, które  przyczyni się do umocnienia  wiary w Kościół jako wspólnotę wierzących kroczących razem do domu Ojca. 

Wspólna modlitwa  i świadectwa misjonarzy będą okazją do poznawania Boga pełnego miłości i żyjącego blisko ludzi w krajach misyjnych, gdzie wiara „kiełkuje z maleńkiego ziarnka gorczycy”.  

Jerzy Gdański

Prezes Stowarzyszenia

Missio Misericordiae

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.