7 stycznia 2024

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 7 stycznia 2024 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.      Dziś o 15.45 różaniec i zmiana tajemnic. Będziemy się modlić o pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie, w naszych rodzinach i w naszych sercach.
2.    Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali Orszak Trzech Króli w naszej Parafii.
3.    Bóg zapłać za dar ołtarza złożony dziś na tace, który jest przeznaczony na WSD w Przemyślu.

4.    W tym tygodniu dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej; od poniedziałku do piątku od godz. 16.00:
- w poniedziałek (08.01.) – ul. Parkowa 3, ul. Jordana i ul. 1 Maja 6;
- wtorek (09.01.) – 11 listopada, ul. Korczaka 2 i 4;
- środa (10.01.) – os. Szyszki (ul. Piłata, ul. Towarowa); 1 Maja 5;
- czwartek (11.01.) -  ul. 1 Maja 7;
- piątek (13.01.) – ul. 1. Maja 9;
- sobota (14.01. od godz. 9.00) – ul. Kościuszki, Słoneczna, Piaskowa,  Sarzyna i Ruda Łańcucka.

5.     W przyszłą niedzielę 14 stycznia o 15.30, w naszym kościele – koncert kolęd w wykonaniu chórów parafialnych z Gminy Nowa Sarzyna. Organizatorem koncertu jest Burmistrz naszej Gminy. Zachęcamy do licznego udziału.
6.    Czytajmy prasę katolicką; Niedziela i Gość niedzielny piszą między innymi, o znaczeniu szkolnej katechezy w związku z tym, że nowy rząd zapowiada ograniczenie liczby lekcji religii w szkołach. Do każdego numeru Niedzieli jest dołączony dodatek: Bliżej życia z wiarą.
7.     W tym tygodniu zmarła Maria Grzywna. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.
8.    Słowo Życia: Miłość wobec Boga polega na wypełnianiu Jego przykazań.