28 maja 2023

Pielgrzymka do Medjugorie

Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Niech te słowa Królowej Pokoju będą zachętą do podjęcia decyzji o udziale w pielgrzymce do Medjugorie.

1 dzień - wczesny wyjazd, przejazd przez Słowację, Węgry, nocleg w Ludbregu w Chorwacji.

2 dzień - przejazd do Medjugorie, po drodze zwiedzanie Trogiru lub Splitu.

3-6 dzień - czas przeznaczony na pobyt w Medjugorje. Proponujemy m. in. wejście na górę objawień – Podbrdo, droga krzyżowa na górze Kriżewac. codziennie wspólny różaniec, uczestnictwo we Mszy Św. oraz nabożeństwie międzynarodowym. W miarę możliwości zaproponujemy także spotkanie z „widzącymi”. W każdym dniu śniadanie obiadokolacja oraz nocleg.

7 dzień - po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację 8 dzień - powrót w godzinach przedpołudniowych.

Cena: 900zł i 225 euro obejmuje przejazd, 6 noclegów (pokoje 2-4 osobowe z łazienkami), 6 obiadokolacji i 6 śniadań, ubezpieczenie NNWi KL, przewodnik-pilot.

Radzimy zabrać ze sobą na pielgrzymkę: lekarstwa na własne potrzeby, mały zagłówek, ręcznik, wygodne buty, pantofle-klapki, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, parasol, aparat, ubiór stosowny do wejścia do kościoła (panie – zakrywający ramiona i kolana; panowie – długie spodnie).

Zapisy w zakrystii i u organizatora: Tadeusz tel. 607 220 793