17 lutego 2024

PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 luty 2024 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.      Dziś o 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Kazania w tym roku głosi ks. Dariusz Kurzydło – wikariusz z Sarzyny.
2.   W środę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które wygłosi ks. Dominik Chmielewski SDB.

Program rekolekcji:
Środa – 21 luty
8.00 - Msza św. i rozpoczęcie rekolekcji
17.00 – Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy  i możliwość spowiedzi
18.00 - Msza św. i rozpoczęcie rekolekcji dla wszystkich z udziałem kandydatów do bierzmowania
Czwartek – 22 luty
8.00 – Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych i nauką rekolekcyjną dla seniorów
17.00 – Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy i możliwość spowiedzi
18.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną
19.00 – Konferencja dla małżonków i rodziców z krótką modlitwą
Piątek – 23 luty
8.00 – Msza św. z konferencją
9.00 – Rekolekcyjna Droga Krzyżowa
15.00 –16.30 Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy i możliwość spowiedzi
16.30 – Droga krzyżowa dla dzieci
17.00 – Rekolekcyjna Droga Krzyżowa
18.00 – Msza św. z konferencją – zakończenie rekolekcji
19.30 -  Droga krzyżowa dla młodzieży

3.    W związku z rekolekcjami nie będzie mszy porannej o 6.30. Intencje zostaną odprawione o godz. 8.00. Natomiast msze wieczorne będą o godz. 18.00, aby w rekolekcjach mogły uczestniczyć osoby pracujące.
4.    W środę nowenna do Matki Bożej o 17.45.
5.    Podczas rekolekcji zostaną uroczyście wprowadzone do naszego kościoła relikwie bł. Józefa i Wiktorii Ulmów wraz z dziećmi.
6.    W dniach od 5 do 7 kwietnia odbędzie się Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej, które w tym roku organizowane jest w Łańcucie. Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu wiary studentów, uczniów szkół średnich oraz klas VIII i VII szkoły podstawowej. Zapisy na Spotkanie Młodzieży u ks. Pawła.
7.     W tym tygodniu zmarli: Augustyn Rybka i Wiesław Piech. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci.
8.    Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.